3.HRL 12.kolo

SD OŠ Bogumil Toni, Ivana Perkovca 90, Samobor   01.12.2018. (subota) u 18:00 sati   RK Mladost 09 – RK Rudar 2      25:29

Susjedski derbi bio je prava rukometna poslastica u Samoboru. Mladostaši su cijelo prvo poluvrijeme imali dva gola prednosti, ali pred sam kraj prvog dijela propustili su prilike za povećanje vodstva i Rudar je to kaznio  i na poluvrijeme se otišlo rezultatom 14:14. Drugo poluvrijeme igralo se gol za gol, ali su iskusniji gosti znali kazniti pogreške mladostaša i zasluženo pobijedili. Sve pohvale svim igračima i želimo i dalje uživati u ovakvim utakmicama.

Za RK Mladost 09 igrali su: Tin Fabeković (9), Borna Vuković (1), Sebastijan Kuharić (1), Antonio Kovačić, Antonio Mikulčić (4), Lukas Ternjej (3), Marko Radovanić, Frano Baković (6), Petar Stanić (1), Nikola Dražić.