2.HMKRL 3.kolo

SD Bogumil Toni, Samobor  20.10.2018. ( subota )  u 15:45 sati   RK Mladost 09 – RK ZG Dubrava 2  15 – 22

Drugi poraz naših kadeta za redom ovog puta na domaćem parketu od vrlo čvrstih gostiju iz Dubrave. Naši igrači loše su otvorili utakmicu i gosti vrlo brzo odlaze na +4. Naši dečki u pokušaju da smanje rezultat igraju sve nervoznije, rade puno grešaka i eto gostiju na +11. Drugo poluvrijeme, kad su već svi mislili da je poraz neizbježan, naši igrači konačno ulaze u dobar ritam i vrlo dobrom sve više smanjuju rezultat i sedam minuta prije kraja dolaze na uhvatljivih -2. Nažalost više od toga nisu mogli i gosti ponovo dolaze do prednosti i sigurno završavaju utakmicu u svoju korist.

Za Mladost 09 igrali su : Jakov Ožbolt, Stjepan Kuhar (5), Janko Razum, Dalibor Stanić (3), Dean Vidović (2), Mihael Vitko, Roko Miljanić, Patrik Prišlin, Kristijan Crnić (2), Gabrijel Dumbović, Mihael Dumbović (3), Dominik Horvat, Leon Radenović.