2.HKRL 13.kolo

SD OŠ Bogumil Toni, Ivana Perkovca 90, Samobor  08.12.2018. (subota) u 17:50 sati     RK Mladost 09 – RK Pavleki    21:30

Vrlo dobra utakmica u prvom dijelu susreta. Brza igra jedne i druge momčadi donosi dosta uzbuđenja, pogrešaka, promjena rezultata da bi “mladostaši” nakon zvuka sirene iz sedmerca izjednačili rezultat na 15:15. Drugo poluvrijeme naši dečki otvaraju utakmicu vrlo loše i nakon pet minuta igre gosti odlaze na +4. Domaćin u želji da čim prije dođe do izjednačenja radi sve više pogrešaka tako da gosti povećavaju razliku i zasluženo odnose bodove iz Samobora.

Za RK Mladost 09 igrali su: Zlatko Fabekovac, Leon Dejanović, Ivan Franjko (2), Lovro Mihelić, Dalibor Stanić (1), Borna Vuković (7), Fran Krsto Novak (2), Petar Stanić (3), Ante Basa, Antonio Kovačić, Borna Stanić (6), Lovro Pajić.